מעצבים באתר בחינם ומדפיסים ליד הבית ❤

ויקיפדיה

אז כמו בכל דבר, כשאנחנו ניגשים לחיפוש הזמנות לחתונה, אנחנו קודם צריכים להבין מה זו ההזמנה ומה היא מסמלת.
ככה התחיל הפרוייקט שלנו… ניגשנו לגוגל, גיששנו בויקיפדיה ועוד ברבים אחרים, בין היתר גם בלב שלנו, וניסינו להבין
הזמנות לחתונה זה דבר שאנחנו מתעסקים בו כבר שנים… אז איך נוצר מצב שאנחנו לא יודעים להסביר מה זה?
ובכן, הנה לכם ההסבר.

אנחנו חייבים להדגיש… לפני שבדקנו מה ההגדרה של הזמנות לחתונה, היינו פחות מבולבלים. אך למרות זאת, אנחנו כן מצליחים להבין את התכלית של ההזמנה. הזמנה לחתונה הן לא כמו הזמנה ליום הולדת או לערב בבר… זה הרבה יותר מורכב מזה. הזמנה לחתונה היא הצהרה. הצבע שנבחר, סוג הדף, הגופן שבו נשתמש המילים שנכתוב בהזמנה כל אלה יעבירו את ההצהרה של מי אנחנו ואיך הולך להיראות האירוע שלנו.

הזמנות לחתונה יוקרתיות היא הצהרה שדרכה, בני זוג שעומדים להתחתן והוריהם של בני זוג אלה, מזמינים את קרוביהם וחבריהם
ומכריהם להשתתף בטקס החתונה. הדרך המקובלת להזמנה זו היא באמצעות עלון מודפס, שמשייכים אליו אמצעי תקשורת
נוספים, כמו שיחות טלפון שעושים, מיילים, כתיבה על כך ברשתות החברתיות וכדומה. המרכיבים של הזמנות לחתונה זה השמות של בני הזוג שמתחתנים, המקום שבו נערכת החתונה ומועדה. אלו פרטים בסיסיים שבנוסף אליהם יש פרטים נוספים, על פי הבחירה האישית של מנסחי ההזמנה ומעצביה. אצלנו בארץ מוסיפים, למשל את השמות של
הוריהם של בני הזוג.

רוב הזמנות לחתונה מתבססות על אותו רעיון: שמות השמות של בני הזוג שמתחתנים, המקום שבו נערכת החתונה ומועדה. אך מה שמייחד הזמנות לחתונה אצלנו, זה שהן הזמנות לחתונה יוקרתיות, כיוון שאל ההזמנה אכן נלווים פרטים נוספים, על פי הבחירה האישית שלכם, מנסחי ההזמנה – פרטים כאלה יכולים להיות כל דבר שאי פעם חלמתם עליו.

באמצעות ההצהרה הזה, גם אנחנו, בני הזוג, בנוסף גם ההורים שלנו, הולכים להזמין את כל הקרובים שלנו ואת כל הידידים שלנו להשתתף החברתיות וכדומה – אנחנו חייבים להבין דבר אחד. אילו הדרך המקובלת להזמנה היתה עלון מודפס ותו לא – היינו מפסידים המון מהאיכות של בטקס הכי חשוב בחיינו – החתונה. לכן חשוב מאוד שההזמנות שלנו לאירוע כה חשוב זה, הזמנות לחתונה, יהיו ברמת הגימור המושלמת ביותר ויראו בצורה היוקרתית ביותר. בשביל כך יש לנו הזמנות לחתונה יוקרתיות.
שלנו למקוריות ולאיכות. השאיפה שלנו להזמנות לחתונה יוקרתיות מצאה את ביטויה בעיצוב הזמנות לחתונה יוקרתיות, מיוחדות ויוצאות דופן.

כמו כן, בעוד שהדרך המקובלת להזמנה זו היא הדרך המקובלת להזמנה זו היא באמצעות עלון מודפס, שמשייכים אליו אמצעי תקשורת נוספים, כמו שיחות טלפון שעושים, מיילים, כתיבה על כך ברשתות האירוע שלנו. הזמנות לחתונה מעצבות את החתונה ומעבירות את המסר שלה. הזמנות לחתונה הן הרבה יותר מדף מודפס, הן מבטאות את הרצון

 

 הזמנות לחתונה | הזמנות יוקרתיות לחתונה | גופנים | טיפים | מאמרים | משלוחים | צור קשר

Pin It on Pinterest