מעצבים באתר בחינם ומדפיסים ליד הבית ❤

עיצוב מיוחד להזמנות לחתונה

האם אתם רוצים ליצור חתונה בעלת הצלחה מסחררת? האם יש לכם שאיפות וחלומות לגבי החתונה? האם אתם מתעניינים בתחום התכנון חתונות? האם אתם רוצים לקבל טיפים כיצד להגשים את חתונת חלומותיכם? רוצים שהחתונה תהיה יוקרתיות ותכלול הזמנות לחתונה יוקרתיות? אם על אחת מהשאלות הנ"ל עניתם בחיוב, הכתבה הזו עבורך.

מטרת הכתבה הנה לתת טיפים כיצד להצליח לארגן חתונה שתהיה בעלת הצלחה מסחררת בדגש על הזמנות לחתונה, אולם מלבד מספר פרטים הייחודים לתחום זה הכתבה יכולה לעזור לכל אחד לארגן כל דבר שקשור בכל תחום כמו הסעות לחתונה. (חברים,עבודה,בי"ס,משפחה וכיוצא בזה).

לפני שאנחנו ניגשים לארגון החתונה עצמה, חשוב מאוד לעשות עבודת הכנה שמתבססת על הכרות עם חתונות קודמות. על מנת לרכוש ניסיון זה עלינו לבקר בכמה שיותר לוקשיינים שקשורים לחתונות כגון אתרי צילום, אולמות אירועים וכדומה. הדבר הבסיסי ביותר בארגון חתונה באופן מוצלח הוא להיות אמתי ולהישאר נאמנים לחלומות שלנו.

למה חשוב לבחור עיצוב מיוחד להזמנות לחתונה

הרבה פעמים יבואו ויציעו לנו אפשרויות שונות על איך לארגן את החתונה, אולם אנחנו צריכים להישאר נאמנים לחלומות שלנו ולזכור שזו החתונה שלנו. כך למשל, גם אם החברים אוהבים הזמנות מתקפלות, עלינו לבחור בהזמנות לחתונה שאנחנו הכי מתחברים אליהם, כמו למשל- הזמנות לחתונה בעלות צד אחד הזמנות לחתונה יוקרתיות וכדומה.

להיות אמתי זה לא לחקות התנהגות של אדם אחר, אלא להישאר אותו בן אדם שתמיד היית. כך למשל, גם אם אהבנו הזמנות לחתונה של לקוחות אחרים, עלינו לקחת את זה כרעיון להזמנות לחתונה בחתונה שלנו ולחשוב איך ומה להוסיף לה שייתן לה את הייחודיות שזו ההזמנה לחתונה שלנו.

לעצב נכון את החתונה שלנו

בדיוק כמו שאנחנו נרצה שהחתונה שלנו מיוחדת, כך עיצוב מיוחד להזמנות לחתונה צריכות להיות להתאים להן. אם החתונה שלנו יוקרתיות, היא צריכה לכלול הזמנות לחתונה יוקרתיות. תרשום לעצמך מספר סיטואציות שקורות לרוב בזמן תכנון חתונה.

עכשיו תרשום לעצמך מספר סיטואציות שקרו עם אנשים שאתה מכיר, תשאל אותם איך הם התמודדו אתם ותחשוב איך אתה היית רוצה להתמודד אתם אם זה היה מול אנשים שאתה מכיר. כעת אתה יודע איך להתמודד עם כל צרה שתיפול עליך במהלך התכנון, בדרך שבה תישאר נאמן לעצמך. למשל- מה תגיב אם המשפחה תרצה שתבחר בהזמנות לחתונה שונות, למשל, הזמנות לחתונה צבעוניות, בעוד שאתם בחרתם הזמנות לחתונה יוקרתיות? הזמנות לחתונה הן חלק מנפרד מהחתונה עצמה. זכרו- התכנון עוזר
להשגת יעדייך. דבר שני שנדבר עליו, זה להיות עצמאי.

דמיינו שכעת אתם המנהלים של חברה ליצור עיצוב מיוחד להזמנות לחתונה, והחברה הזו מתמחה בדבר אחד- להפיק את החתונה הכי טובה בעולם לזוג הכי מאושר בעולם, שזה אתם, בדגש על יצירת הזמנות לחתונה יוקרתיות כך שיהיו זולות אך איכותיות. תעשו רשימה של כל הדברים שיש לעשות בדרך לחתונה הזו, ותהיו המנהלים של עצמכם. כך למשל, תוכלו להיכנס לאתר שלנו ולחשוב על הזמנות לחתונה שאתם מתחברים אליהם, ואז לחשוב ספציפי על מספר הזמנות שהייתם רוצים, עד שתגיעו להזמנה לחתונה אחת שאתם אוהבים במיוחד, לתקשר איתנו ולבחור את ההזמנה לחתונה והעיצוב, לקבל מאיתנו את ההזמנה לחתונה, וכעת להתקשר לאנשים ולוודא שהם באים ושקיבלו את ההזמנה לחתונה וכמובן- לוודא שהם אהבו אותה ולזכור מי הכין אותה.

כמובן שאם בחרתם מספר הזמנות , נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם איזה הזמנות לחתונה יוקרתיות וישלימו את האירוע שלכם. בדרך זו אתם אלה ששולטים באירוע שלכם, והכל התחיל מהרגע שבחרתם הזמנות לחתונה.

דבר שלישי שנדבר עליו, זה בניית התדמית לאירוע שלכם.

בניית תדמית לדוגמה:

  1. אם אתם רוצים אירוע יוקרתי- תיכנסו לכל אתר שיכול להוסיף משהו לאירוע שלכם. תחפשו משהו שמאפיין את האירוע שלכם (אם אין, פשוט תיצרו אחד כזה) ומייחד אותו מהשאר, כשאתם בוחרים את הדבר הזה כדאי שזה יהיה משהו שאנשים התחברו אליו וזה יצור עניין. דוגמה לכך יכולה להיות הזמנה לחתונה מיוחדת שבחיים לא ראיתם, כאלה תוכלו למצוא באגף של הזמנות לחתונה יוקרתיות, ואולי תצליחו לחשוב על הזמנות לחתונה שגם אנחנו לעולם לא ראינו – לכן נשמח לראות כזו וליצור אותה עבורכם.
  2.  לאהוב את התוצאה בכל מצב- לאהוב את התוצאה חשוב מאוד לתדמית האירוע שלכם, כיוון שגם אם משהו התפקשש, האורחים לא ישימו לב לכך אם אתם לא תשרו אווירה שמשהו לא בסדר ובכך תצילו את תדמית האירוע. אין דבר שיותר חשוב מכך. תאהבו את התוצאה ותשמחו על הדרך שבה בחרתם. גם אם אתם לא אוהבים תמיד תוכלו לשנות אבל אם תשנאו זה רק יעשה לכם רע. כך למשל, אומנם אנחנו מקצועניים, אך תמיד יש את הסיכוי הקלוש שמשהו יתפקשש בעניין הזמנות לחתונה. במקרה והזמנתם אצלנו הזמנות, לא נדפיס את הזמנות עד שלא נקבל אישור ממכם שההזמנה לחתונה היא ברמת הגימור הגבוהה ביותר- ככה שגם אם לא בחרתם הזמנות לחתונה יוקרתיות, יש מבחר שלם של הזמנות לחתונה אצלנו וכולן יוצאות כמו שחלמתם. אך אם יצא והזמנתם אצל אחר וההזמנות לא יצא כמו שקיוויתם, תמיד יהיו עוד אירועים ותמיד תוכלו ללמוד מהטעות.
  3.  להיות אמיץ ולחיות את הרגע- אתם רוצים לשיר בחתונה? שירו בכל הכוח! רוצים לעשות משהו מטורף בחתונה? לכו ותעשו את זה! תקפצו למים בלי גלגלי הצלה, יהיו אנשים שיתפלאו מהאומץ שלכם… ואתם תהפכו להיות מסמר הערב. כך למשל, תזכרו שהזמנות לחתונה לא חייבות להיות רק מרגשות. הזמנות גם יכולות להיות מצחיקות. תמיד תוכלו להכניס להזמנות לחתונה תמונה מצחיקה שלכם עם בן/בת זוגכם, או אף תכתבו בדיחה אישית בדף ההזמנה לחתונה, מעבר לכך – גם הזמנות לחתונה יוקרתיות יכולות להיות משעשעות הכל תלוי ביצירתיות שלכם.

ביטחון עצמי,אמונה בעצמך ובאירוע שיצרת וללמוד לצחוק על עצמך נובעים בעיקר מהאהבה שלכם כלפי עצמכם וכלפי בני/בנות זוגכם ומהכנות שלכם. כשאתם אוהבים גם את המגרעות אצלכם וזוכרים שאף אחד לא מושלם, אתם לומדים לצחוק על עצמכם. כשאתם מאמינים בכל לבבכם שאתם השווים ביותר – אתם מאמינים בעצמכם, נהיים אמיצים ובעצם מפתחים לעצמכם את הביטחון. ואחרון חביב וחשוב ביותר – הראו את זה. איך אנשים יכולים לדעת שיש לכם אישיות כזאת מרהיבה? איך אנשים יודעים שעשיתם אירוע מדהים? אתם חייבים לקבל על כך אינפורמציה מהסובבים אתכם. איך להוכיח? תצרו קשר. כך למשל, תוכלו לכתוב בדף ההזמנה לחתונה שאתם רוצים לשמוע את החוויות של האורחים שלכם ושלשם כך הם מוזמנים להתקשר למספר שלכם. אין דבר יותר כיף מלתת להורים את הטלפון שידברו עם כל המכרים ויספרו לכם כמה שהאירוע היה מהסרטים בעוד שהינכם יושבים ואוכלים בנחת את הגלידה מהשאריות של האירוע. בתיאבון.

 

 הזמנות לחתונה | הזמנות יוקרתיות לחתונה | גופנים | טיפים | מאמרים | משלוחים | צור קשר

Pin It on Pinterest