מעצבים באתר בחינם ומדפיסים ליד הבית ❤

דוגמאות להזמנות לחתונה

מחפשים דוגמאות להזמנות לחתונה? הגעתם לאתר הנכון. באתר שלנו תוכלו לראות מגוון רחב של דוגמאות להזמנות לחתונה מעוצבות ומיוחדות. את ההזמנות לחתונה עיצבו מספר גרפיקאים מקצועיים שהתאימו כל הזמנה לקטגוריה אחרת. באתר תוכלו למצוא חמש קטגוריות של הזמנות לחתונה מעוצבות:

ועוד שלוש קטגוריות מההזמנות היוקרתיות:

את כל ההזמנות היוקרתיות ניתן לקבל מודפסות על נייר כרומו וכן להפך, את כל ההזמנות לחתונה המעוצבות ניתן לקבל מודפסות על נייר פנינה יוקרתי, למשל התצלומים של ההזמנות לחתונה המרובעות והנפתחות מודפסות על נייר פנינה יוקרתי בצבע לבן וקרם, אם אהבתם את העיצוב של ההזמנות אבל אתם לא רוצים להשקיע בהזמנה מנייר פנינה, ניתן לקבל את העיצוב של ההזמנה מודפס גם על נייר כרומו. נכון להיום ישנו מבצע על נייר כרומו בעלות של שקל להזמנה למזמינים מעל 300 הזמנות לחתונה.

דוגמאות להזמנות לחתונה מיוחדות

כמו שאמרנו, את הדוגמאות להזמנה לחתונה המיוחדות תוכלו למצוא תחת קטגורית "הזמנות יוקרתיות לחתונה", קטגוריה זו מתחלקת לשלוש קטגוריות שנסביר עליהן מעט:

הזמנות לחתונה בחיתוך לייזר – אלו ההזמנות היקרות ביותר שקיימות באתר, בדפוס שלנו קיימת מכונה שיכולה לחתוך את כל סוגי הנייר. כמו שאתם רואים בתמונות של ההזמנות האלו ישנם חורים בגוף ההזמנה שיוצרים תמונה שאותה עיצבנו בעצמנו, אם יש לכם רעיון אחר תוכלו לקבל הצעת מחיר גם לזה.

הזמנות לחתונה בנייר שקוף – כל היופי של ההזמנות האלה הוא הנייר השקוף, בדרך כלל בנייר השקוף ציירנו לכם קריקטורה או סוג של איור, וברגע שסוגרים את ההזמנה רואים את הקריקטורה משתלבת עם ההזמנה עצמה.

הזמנות לחתונה מרובעות ונפתחות – הזמנות קלאסיות שמודפסות על נייר פנינה בצבע לבן ובצבע קרם.

הדפוס שלנו

בית דפוס "דפוס אקספרס" ממקום באזור חיפה. בין אם אתם גרים בצפון ובין אם לא, אנחנו יכולים להפיק לכם את ההזמנות לחתונה. בית הדפוס שלנו עובד עם כל הארץ, אז אם אתם מחפשים דוגמאות להזמנות לחתונה, הסתובבו באתר, בחרו את הדוגמה המתאימה והתקשרו אלינו לביצוע ההזמנה.

Pin It on Pinterest