מעצבים באתר בחינם ומדפיסים ליד הבית ❤

עיצוב הזמנה לחתונה לבד

עיצוב הזמנה לחתונה לבד. זה אפשרי? בהחלט. תוכנות המחשב והטכנולוגיות השונות, מאפשרות ללקוח לעצב לבד את ההזמנה לחתונה ולשלוח לבית הדפוס. ומדוע משפחות רוצות לעצב לבד הזמנה לחתונה, או לפחות את חלקה? כי בכמעט כל ההכנות לחתונה, הזוג בוחר לבד מהו רוצה: אולם, קייטרינג, תזמורת, צלם. אבל – פעמים רבות, עיצוב ההזמנה נתונה בידי גרפיקאים.

עיצוב הזמנה לחתונה לבד

בהתאם לכך, גם הזוגות רוצים להיות שותפים בעיצוב ההזמנה ולהשאיר בה חותמת אישית.

עיצוב ההזמנה לחתונה בתוכנות אדובי

גרפיקאים רבים, מעצבים לבד את ההזמנה בתוכנות העיצוב של חברת אדובי. אולם, אופציה זו, שמורה למעצבים מקצועיים בלבד. רק מעצב מקצועי, יכול לעמד יפה את כל האלמנטים בצורה מדויקת על הרקע. וכמובן – לשמור על הרמוניה בין הגוונים.

תוכנות המאפשרות ללקוח לעצב לבד בתוך עיצוב קיים

חלק מבתי הדפוס הבינו שיש לתת ללקוח מרחב עיצובי. ולכן, נותנים ללקוח להיכנס לתוך עיצוב הזמנה ולעצב חלק מהאלמנטים לבד. מה יכול הלקוח לשנות בעיצוב?

  • פונט – הלקוח יכול לבחור את עיצוב הפונט. בחלק מהתוכנות תהיה רשימה מובנית של פונטים. בחלק אחר, התוכנה מעלה את כל הפונטים שיש למזמין במחשב. כך, שאם הלקוח רכש פונטים מקצועיים, הוא יוכל להשתמש בהם בעיצוב.
  • צבע טקסט – הלקוח בוחר מה יהיה הצבע של הטקסט. לפעמים, מתאים להשתמש ב-2 גווני טקסט בהזמנה.
  • מיקום הטקסט – תבניות העיצוב של ההזמנות לחתונה, מגיעות עם טקסט מעומד היטב. אבל, לפעמים מתחשק לנו לשנות ולהזיז את מיקום הטקסט. ולכן, ניתן להזיז בקלות את הטקסט ממקום למקום בקובץ, באמצעות העכבר.
  • חלק מהצורות בתבנית – בחלק מתבניות העיצוב, יכול הלקוח לחליף את הצורה המופיעה בהזמנה בצורה אחרת. למשל: להחליף צורה של טבעת, בצורה של פרח. הלקוח יכול גם להשאיר את הצורה הקיימת, אך לשנות מיקום, זווית וצבע.

יכול לעניין אותך גם:

כל מה שצריך מבית הדפוס – באמצעות העכבר בלבד

אחד מהסידורים שיש לפני החתונה הוא סגירה עם בית הדפוס של הפרטים האחרונים. בתהליך עיצוב הזמנה לחתונה לבד, אפשר בלחיצת עכבר לסכם עם בית הדפוס דברים אחרונים:

  • גודל ההזמנה – לבחור גודל הזמנה מתוך רשימה.
  • סוג הנייר – לבחור את סוג הנייר מתוך הרשימה שמציע בית הדפוס.
  • מעטפה – האם אתם רוצים מעטפה מיוחדת עבור ההזמנות? תוכלו להגדיר זאת בלחיצת כפתור.
  • כמות הזמנות – זו אחת ההגדרות החשובות ביותר. כמה הזמנות צריך להדפיס? גם הגדרה זו, נמצאת בממשקי העיצוב של בית הדפוס.
  • הפיכת הזמנה לדיגיטלית – היתרון של עיצוב הזמנה לחתונה לבד, הוא שניתן בלחיצת כפתור להפוך את הקובץ, גם לקובץ של הזמנה דיגיטלית. אפשר גם להגדיר בהזמנה טופס של אישור הגעה. את הטופס הדיגיטלי שולחים במייל ובוואטצאפ. וכך, חוסכים את הטלפונים של אישור הגעה לחתונה.
הזמנה לחתונה מעצבים אצל סטודיו CELL

בסטודיו CELL תוכלו להלביש חותמת אישית בעיצוב ההזמנה. תוכלו להיכנס לאחד מתבניות העיצוב שלנו באתר ולהשאיר בתבנית שינויים כפי רצונכם: הוספת תמונה, שינוי טקסט, הוספת איורים ועוד. את הקובץ שיצרתם, תוכלו גם לשמור בפורמט של הזמנה דיגיטלית. עיצבתם הזמנה דרך האתר? שלמו רק 1 ₪ לכל הזמנה, החל מ-300 הזמנות.

רוצים להתחיל? פשוט היכנסו לאתר והתחילו לעצב לכם הזמנה ממש עכשיו.

Pin It on Pinterest