עיצוב הזמנה דיגיטלית ב50 ₪ בלבד רקעים מעוצבים לעיצוב ההזמנה חינם! משלוחים מהירים לכל הארץ

הזמנות מיוחדות

רוצים לחלק הזמנות מיוחדות לבר מצווה לחתונה, או לבת מצווה? מה הופך הזמנה למיוחדת? ישנם מספר אלמנטים: כמובן – נייר מיוחד, ומעטפה מיוחדת. כמו כן, ישנם כמה טכניקות בעיצוב של ההזמנה: רקע מיוחד, טקסטורה מיוחדת, ופונט מיוחד.

הזמנה על נייר מיוחד.

רוב ההזמנות המיוחדות, מודפסות על ניירות מיוחדים. לחלק מהניירות יש טקסטורה מיוחדת. חלק מהניירות, נוצצים במיוחד. אחד מסוגי הניירות הללו, הוא נייר פנינה. מומלץ גם להוסיף להזמנות אלו מעטפות מניירות מיוחדים.

הוספת טקסטורה כרקע להזמנה.

עולם הדפוס הדיגיטלי, מאפשר לנו לשים טקסטורה מיוחדת ברקע של ההזמנה, וכך לעצב הזמנות מיוחדות. למשל, קרשים מעץ. מכונות הדפוס הדיגיטליות, מדפיסות כל טקסטורה, באיכות גבוהה בה הטקסטורה שנלקחה כמו תמונה, נראית ממש באיכות כמו במציאות. אפשר לעצב רקע לבד: אתם יכולים לעצב לכם לבד טקסטורות מיוחדות בתוכנת הפאוורפוינט. כאשר אתם מכינים את הקובץ, עליכם להגדיר את המידות המדויקות של ההזמנה. אם אתם יודעים פוטושופ ואילוסטרייטור – יש לכם אפשרויות רבות של עיצובים מיוחדים לרקע, אותם תוכלו להכין לבד. ברחבי הרשת, ישנם כלים חינמיים בהם ניתן לעצב לבד רקע מיוחד.

תמונות מרגשות ברקע של ההזמנה.

 כדי להפוך הזמנה למיוחדת, מספיק לשים תמונה מתאימה ברקע. למשל: כאשר שמים תמונה של יד עם תפילין בהזמנה לבר מצווה, כל ההזמנה נראית אחרת. בכל תמונה אישית שאתם בוחרים – בחרו זווית מיוחדת ומרגשת. לפעמים, מומלץ לצלם לבד את התמונה במצלמה באיכות גבוהה. אפשר להוריד תמונות מיוחדות לרקע בחינם או בתשלום: רוצים רקע מקורי במיוחד כדי לעצב הזמנות מיוחדות? ברחבי הרשת, ישנם אתרים מהארץ או מחו"ל, המאפשרים להוריד תמונות מיוחדות בחינם או בתשלום. כאשר אתם מורידים בחינם, חשוב שתוודאו שיש רישיון מפורש בצד התמונה לשימוש בה. ישנם אתרים המספקים עשרות אלפי עיצובים לרקע, כמו האתר "שאטרסטוק". יכול לעניין אותך גם:
הזמנה באמצעות הודעת וואטצאפ.
דרך מקורית להפוך הזמנה למיוחדת, היא לעצב את ההזמנה בוואטצאפ. עולם הדפוס הדיגיטלי, מאפשר לנו באמצעות תבניות מוכנות מראש, לעצב את רקע ההזמנה כרקע של הודעת וואטצאפ, ואת המלל של ההזמנה לעצב בתוך תיבות שיחה. כך, שהמוזמנים מקבלים הזמנה מודפסת, שממש מזכירה שיחת וואטצאפ.
איזה פונט אתם בוחרים להזמנה?
אספקט נוסף שהופך הזמנה למיוחדת, הוא פונט מיוחד. לכן, השקיעו בבחירת הפונט להזמנה. בחרו פונט מעוצב ומסוגנן.
הזמנה מיוחדת – היא הזמנה שאתם תורמים לעיצובה!
הזמנה מיוחדת ובלתי נשכחת היא הזמנה שעיצבתם ותכננתם לבד. את העיצוב שלכם, אתם הכי תאהבו ותזכרו. לכן, כאשר אתם בוחרים פלטפורמה להכנת ההזמנה, מומלץ לכם לבחור בשירות המאפשר לכם לעצב לבד את ההזמנה. הזמנות מיוחדות – מעצבים עם סטודיו Cell. באתר של הסטודיו – תוכלו לעצב לבד את ההזמנה. באתר, יש עשרות אפשרויות של עיצובים שונים כתבנית. אתם יכולים לבחור לבד סגנון, לבחור לבד פונט, להוסיף אלמנטים, ולהוסיף תמונות יפות להזמנה. כך, תעצבו לכם הזמנה מיוחדת. רוצים רקע משלכם להזמנה? אתם יכולים להעלות קובץ תמונה לממשק. או רקע יפה שהכנתם לבד, או תמונה מיוחדת. סדרו את התמונה כרקע על כל השטח. העלו את הטקסט, וצבעו אותו בגוון המתאים. הוסיפו אלמנטים לפי בחירתכם. וכמובן –  חשוב מאוד שמעצבת הזמנות מקצועית תעבור על העיצוב שלכם, תתקן ותסדר, ותנטרל את שכבת הרקע הבסיסית המובנית של ההזמנה. רוצים לעצב בעצמכם הזמנות מיוחדות? היכנסו לאתר שלנו, והתחילו לעצב!