שאלות נפוצות הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה יוקרתיותניתן לעצב את ההזמנה דרך האתר?

כן, גם אצלנו היום ניתן לעצב את ההזמנות דרך חנות האתר, או בעיצוב אישי בתוספת של 80 ₪ עד 200 ₪, עיצוב ההזמנות לחתונה נעשה דרך האימייל או הטלפון ונעשה באופן הבא: לאחר שבחרתם את אחד או כמה מהעיצובים באתר אתם מתקשרים אלינו, ואנחנו מצמידים לכם את אחד הגרפיקאים שלנו שיעצב לכם את ההזמנה. לאחר שהסברתם לגרפיקאי איך אתם רוצים שההזמנה שלכם תראה הוא ישלח לכם מייל שבו עיצוב ההזמנה כמו שביקשתם. בדרך כלל עיצוב ההזמנה לוקח יום ולא יותר או אפילו באותו הרגע.


הזמנות לחתונה יוקרתיותמתי ואיך אפשר לשלם?

ניתן לשלם לסטודיו בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או מזומן. ברגע התשלום הלקוח יקבל אישור קבלה לדוא"ל או לפקס. התשלום מתבצע לאחר עיצוב ההזמנה.


הזמנות לחתונה יוקרתיותמתי אנחנו מקבלים את ההזמנות? לאיפה ההזמנות נשלחות?

הזמנות לחתונה מודפסות בדרך כלל תוך יומיים או שלושה ימי עסקים. מרגע הדפסת ההזמנות, הן נשלחות באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל, ויגיעו לבית הלקוח בדרך כלל תוך יום או יומיים מרגע השליחה. המסירה תיעשה בין השעות 08:00 – 20:00, עלות המשלוח כרוכה בתוספת של 50 ש"ח. ניתן לאסוף את ההזמנות מאזור הקריות ללא תוספת של עלות המשלוח.


הזמנות לחתונה יוקרתיותעל איזה נייר מדפיסים את ההזמנות?

הזמנות לחתונה מודפסות בדרך כלל על נייר כרומו או על נייר פנינה. בנוסף לניירות אלה תוכלו לראות אצלנו עוד שני סוגי נייר המתאימים להזמנות יוקרתיות. להסבר מפורט סוגיי נייר


הזמנות לחתונה יוקרתיותהאם אפשר לקבל הזמנה בגודל אחר?

כן, גודל ההזמנות לחתונה באתר מותאם בדרך כלל למעטפות בגודל 13X19 או 11X23, אך תמיד ניתן לשנות את הגדלים בהתאם למעטפה.


הזמנות לחתונה יוקרתיותהאם אפשר להדפיס הזמנות לחתונה בשפות אחרות?

כן, ניתן להדפיס את ההזמנות בכל שפה אחרת, בנוסף אפשר גם לבחור גופנים שונים לכל שפה.


הזמנות לחתונה יוקרתיותהאם הצבעים של ההזמנות יוצאים כמו על המסך?

הצבעים המוצגים במסך נקראים צבעי RGB , לעומת זאת ההזמנה מודפסת על הניר בצבעי CMYK. לפיכך הצבעים המודפסים שונים במעט מהצבעים המוצגים במסך או במדפסת צבעונית. סטייה של עד 15% בצבע בין מה שנראה על מסך מחשב לבין המוצר הסופי, נחשבת למוצר תקין.


הזמנות לחתונה יוקרתיותכמה זמן לפני האירוע צריך להדפיס את ההזמנות?

נוהגים לשלוח את ההזמנות לחתונה בין חודש לחודש וחצי לפני האירוע. הכלל הוא שעדיף להדפיס את ההזמנות מוקדם יותר מאשר להיתקע ברגע האחרון ולהילחץ.


הזמנות לחתונה יוקרתיותכמה הזמנות להדפיס?

מאוד כדאי להכין רשימה מסודרת של המוזמנים מצד החתן ומצד הכלה ולזכור שלקראת החתונה נוטים לצוץ מוזמנים נוספים שלא נלקחו בחשבון. שימו לב! הזמנת כמות קטנה נוספת של הזמנות לחתונה תהיה יקרה יותר בחישוב המחיר ליחידה. לכן רצוי לחשב היטב ולהזמין מראש לפחות 50 הזמנות נוספות