מעצבים באתר בחינם ומדפיסים ליד הבית ❤

מפרסמים וזוכים – עבודה של 10 דקות

לקוחות יקרים! כחלק מפעילות קידום האתר והפייסבוק של החברה החלטנו לתת לכם את האפשרות לפרסם אותנו תמורת תשלום(בעצם במקום לשלם לגוגל ופייסבוק אנחנו מעדיפים לתת לכם את האפשרות לקבל הנחה), כל לקוח שיזמין אצלנו הזמנות תהיה לו את האפשרות לפרסם אותנו בפייסבוק או בגוגל+ ולקבל כסף תמורת זה עד להודעה חדשה.

  • לייק בפייסבוק = חצי ₪ הנחה
  • +1 בגוגל = 0.75 ₪ הנחה
  • כתיבת ביקור חיובית בגוגל = 5 ₪
  • כתיבת ביקורת חיובת בפייסבוק = 5 ₪

שימו לב! כל שעליכם לעשות הוא לשתף את העסק שלנו בפייסבוק, בדרך כלל שתי שיתופים כבר מגיעים לסכום המלא של ההנחה, כדי לתת לכולם הזדמנות לנצל את ההטבה, לכל לקוח יש אפשרות של 24 שעות להגיע לסכום לייקים הגבוהה ביותר, כל לייק שנקבל במהלך הזמן שנקבע, גם אם הוא לא יגיע ישירות ממכם, תקבלו עליו את ההנחה, לאחר מכן הלייקים שנקבל לא יספרו לכם יותר אלא ללקוח הבא, מקסימום ההנחה שתוכלו לקבל היא עד 250 ₪ או עד חצי מהתשלום להזמנות או לעיצוב (הנמוך מביניהם) – לדוגמה אם הזמנתם 500 הזמנות מנייר כרומו, המחיר שתצטרכו לשלם הוא 500 שקלים, כך שתוכלו לקבל הנחה של עד 250 ₪ – שימו לב! במקרה ותרצו גם משלוח תצטרכו לשלם עליו מחיר מלא של 50 ₪ ללא הנחה, כך שהסכום הכולל של לקוח שהצליח ליישם את ההנחה במלואה והזמין 500 הזמנות כולל משלוח הוא רק 300 ₪ במקום 550 ₪.

מימוש המבצע

למימוש המבצע במהירות המרבית, התקשרו ללירז, סגרו על כמות ההזמנות (קבלו כמובן גם הצעת מחיר), לאחר מכן אני יתקשר אליכם(יהונתן 052-5052506) או שלירז תקבע אתכם תאריך שבו תוכלו להתחיל לממש את המבצע, בזמן הזה אתם תקבלו הנחה על כל לייק שנקבל (גם אם במקרה הוא לא בא מהחברים שלכם), במקביל לירז תעצב לכם את ההזמנות ללא תשלום ראשוני ובסיום נשקלל ביחד את הסכום שהצלחתם לצבור להנחה.

למה אנחנו עושים את זה – רק למי שרוצה לדעת:)

בעקרון אתם אולי תחשבו שהסיבה העיקרית היא הפרסום בפייסבוק, אבל למען האמת אני לא מאמין גדול כל כך בפייסבוק אלא יותר בגוגל, הסיבה העיקרית שאני רוצה בזה היא שגוגל נותן ציון גבוהה יותר לאתר שמקושר לפייסבוק פעיל(זאת אומרת שהאתר יעלה למעלה יותר במנוע החיפוש של גוגל ברגע שהלייקים יגדלו), ולמה לא לשלם לפייסבוק? בעקרון רק כדי שתוכלו אתם לקבל את ההנחה וככה לרצות להזמין, העלות ללייק בפייסבוק ממומן יכול להגיע גם למחירים האלה של חצי שקל ללייק בעוד שאתה יכול גם למקד את הלקוחות שלך ללקוחות מאורסים בלבד, אבל עוד פעם אני לא מאמין גדול בפייסבוק וגם אני בקושי נכנס אליו אז אין סיבה שאני יעשה את זה, דרך אגב העיסוק העיקרי שלי הוא בנייה וקידום אתרים.

Pin It on Pinterest