עיצוב הזמנה דיגיטלית ב50 ₪ בלבד רקעים מעוצבים לעיצוב ההזמנה חינם! משלוחים מהירים לכל הארץ

הזמנות לברית

לקוחות יקרים! בעמוד תוכלו לראות מבחר של הזמנות לברית לעיצוב אונליין, לאחר עיצוב ההזמנה, תוכלו להוסיף רקע מעוצב להזמנה, להשתמש בעיצוב הדיגיטלי לשליחת ההזמנה בוואטסאפ או להדפסה

עיצוב הזמנות לברית

אין ספק שאירוע הברית הוא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם של הורים חדשים וגם של התינוק שרק הגיע לעולם, זהו אירוע שההורים והמשפחות הנרגשות צריכים להתארגן אליו בשיא המהירות, תוך שבעה ימים כבר להרים אירוע מסודר ולהכניס את התינוק החדש בברית אברהם. יש כל כך הרבה דברים שצריך לארגן בזמן קצר:

  • לסגור אולם
  • קייטרינג
  • פלייליסט
  • לעצב הזמנה לברית

וכמובן, להזמין את כל האנשים החשובים לנו ועוד משימות שלא נגמרות. לא הייתם רוצים להפוך לפחות משימה אחת לקלה יותר?

בדיוק מהסיבה הזו הקמנו את האתר שלנו. אנחנו רוצים לעזור להורים החדשים להוריד דאגה אחת מהראש ולכן אנחנו מציעים שירות של עיצוב הזמנות לברית בחינם לחלוטין! רוצים לגלות כיצד עושים את זה ואיך זה יכול להוריד לכם משימה אחת מהצ'ק ליסט? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להמשיך לקרוא.

למה לי לעצב הזמנות בעצמי?

אנחנו אנשים שונים. לכל אחד ואחת מאיתנו יש העדפות אסתטיות שונות, ואנחנו בסטודיו cell רוצים לאפשר לכל אחת ואחד לעצב את ההזמנה לברית של הילד שלהם כפי שהם רוצים. כשאתם מעצבים הזמנות לברית בעצמכם אתם בעלי השליטה. אתם אלו שבוחרים את:

  • התבנית של ההזמנה
  • מה יהיה כתוב בה
  • מהם הפרטים שיהיו בולטים

ופשוט שולטים בכל אספקט בה. זה האירוע שלכם ושל הילד שלכם אז רק הגיוני שגם בהזמנות המילה שלכם תהיה המילה האחרונה.

האם חשוב לעצב הזמנה לברית בצורה ייחודית?

שאלת החשיבות משתנה בין הורים שונים. יש הורים שרוצים להפיק אירוע ברית שהוא אירוע קונספט בעל פלטת צבעים בולטת או נושא מסוים כך שגם ההזמנות צריכות להשתלב בחגיגה. עם זאת, יש אנשים שפחות שמים דגש על הפן העיצובי של הדברים ובסך הכל רוצים לקבל הזמנות לברית שידעו לאן להכווין את האורחים החשובים שלהם. כך או כך – באתר שלנו תוכלו למצוא תבניות להזמנות שיענו על הצרכים של שני הסוגים. גם אם חשוב לכם לעצב הזמנות לברית בצורה הכי מיוחדת שיש וגם אם אתם מסתפקים בעיצוב פשוט יחסית, אצלנו תמצאו פתרון.

איך אני יכול לעצב את ההזמנה בעצמי?

ממש כאן באתר שלנו תוכלו למצוא פורמט קל ונגיש שיאפשר לכם לעצב הזמנות לברית בקלות וביעילות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור בתפריט לקטגוריה "הזמנות לברית" ולהסתכל על תבניות ההזמנות הקיימות שם. תוכלו לבחור איזו תבנית שתרצו ולבצע לה התאמה אישית. ברגע שתלחצו על תבנית מסוימת ההזמנה תיפתח לכם בתצוגה מוגדלת שאותה תוכלו לעצב. תוכלו להוסיף מלל מסוים, לשנות את הגודל והמיקום של הטקסט על גבי ההזמנה ועוד.

איך אני יכול להפיץ את ההזמנות ?

דרך האתר שלנו תוכלו להפיץ את ההזמנות לברית שעיצבתן בשתי דרכים. הראשונה היא תפוצה באמצעות הוואטספ. תוכלו להעביר את התוצר הגמור היישר אל הטלפון שלכם ודרך כך לשגר את ההזמנות אל כל האנשים החשובים לכם, במידה ואתם אנשים שאוהבים להעניק הזמנות ממשיות עשויות נייר, תוכלו להדפיס הזמנה לדוגמא במדפסת הביתית שלכם ולהעביר אותה לבית דפוס לבחירתכם, שם יכינו עבורכם עותקים רבים של ההזמנה אותה תוכלו להפיץ למי שתרצו או פשוט להדפיס דרכנו את ההזמנות.

האם בתבניות שלכם יש מספיק מקום להכניס את כל המידע החשוב?

כמובן שכן! אחד הפיצ'רים היעילים ביותר באתר שלנו הוא הפיצ'ר שמאפשר לכם לשנות את מיקום הטקסט, גודלו ואת כמויות הטקסט השונות, בגלל שאתם בעלי השליטה אתם הם אלו שיכולים לוודא שאתם מכניסים להזמנות לברית את כל מה שחשוב.

האם ניתן להוסיף תמונות אישיות להזמנה?

אכן כן. כשתהיו בשלבי העריכה של ההזמנה תוכלו לראות בצד הימני העליון של המסך אייקון של מצלמה. במידה ותלחצו עליו תיפתח בפניכם האפשרות להעלות כל תמונה שתרצו מהטלפון או מהמחשב. לאחר שהעליתם אותה תוכלו לשלב אותה בכל דרך שתרצו בהזמנה, לשחק עם הגודל של התמונה ולשלב אותה בצורה אידיאלית בהזמנות לברית שלכם.

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם כיצד הממשק שלנו יכול להפוך את משימת עיצוב ההזמנות לברית למשימה קלה, נעימה ואפילו די כיפית! מגוון התבניות שאנחנו מציעים מבטיחות שכל משפחה תוכל למצוא את ההזמנה המושלמת עבורה ועבור התוספת החדשה למשפחה.

אודות | צור קשר