עיצוב הזמנה דיגיטלית ב50 ₪ בלבד רקעים מעוצבים לעיצוב ההזמנה חינם! משלוחים מהירים לכל הארץ

הזמנות לבריתה

לקוחות יקרים! בעמוד תוכלו לראות מבחר של הזמנות לבריתה לעיצוב אונליין, לאחר עיצוב ההזמנה, תוכלו להוסיף רקע מעוצב להזמנה, להשתמש בעיצוב הדיגיטלי לשליחת ההזמנה בוואטסאפ או להדפסה

עיצוב הזמנות לבריתה אונליין

בשנים האחרונות אירוע הבריתה הפך לאירוע חובה לכל דבר. אנחנו הישראלים אוהבים לחפש כל סיבה למסיבה, ואין ספק שבת חדשה במשפחה היא סיבה לחגיגה גדולה במיוחד, אירוע הבריתה הוא אירוע מרגש במיוחד שבו כל המשפחה והחברים הקרובים מתכנסת בכדי לחגוג את התוספת המרגשת לבית וכדי להזמין את כל היקרים לנו, אנו מעצבים הזמנות לבריתה.

ישראלים רבים חושבים שכבר לא מעצבים הזמנות לבריתה, אבל זה ממש לא נכון. גם היום משפחות רבות מחפשות דרכים להפיק הזמנות במחירים נוחים להורים חדשים.

אנחנו בסטודיו cell דאגנו לכל ההורים החדשים לממשק נעים ונוח שיעזור להם להפיק הזמנות יפות ואינפורמטיביות לבריתה של הבת החדשה למשפחה. כפי שתוכלו להבין מהכותרת, העבודה עם הממשק שלנו נעשית אונליין על מנת לוודא שאף משפחה לא צריכה לוותר על הפרט הקטן הזה שהופך את האירוע לחגיגי הרבה יותר, אם אתם מההורים הספקנים שעדיין לא מבינים עד הסוף למה אתם צריכים להיות אלו ששולטים על כל פרט קטן בהזמנות לבריתה אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

למה כדאי לי לעצב הזמנה לבריתה בעצמי?

 • שליטה באסתטיקה ובעיצוב של ההזמנה:

באתר שלנו תוכלו למצוא כמה תבניות של הזמנות, כמה אופציות לעיצוב של ההזמנה מהן תוכלו לבחור את האחת שאתם הכי אוהבים. אין כאן הפתעות או איזשהו סיכוי שתהיו לא מרוצים מהתוצר הסופי, התבנית מוצגת לפניכם בזמן אמיתי וזוהי גם התוצאה שתקבלו כשתסיימו את תהליך עיצוב ההזמנות לבריתה. כשאתם שולטים באסתטיקה ובעיצוב של ההזמנה אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את ההזמנה החלומית שלכם.

 • שליטה בתכנים:

לכל משפחה יש תוכן אחר שהיא רוצה להוסיף בהזמנה לבריתה שלהם. חלק רוצים לשמור על ההזמנה מאוד אינפורמטיבית. לוודא שהיא תכיל רק את המידע הכי הכרחי עבור האורחים שלהם, חלק מהמשפחות מעדיפות להשקיע קצת יותר בהזמנה, להוסיף איזושהי תמונה אישית של התינוקת החדשה או של המשפחה בהרכב החדש או אפילו להכניס איזושהי בדיחה משפחתית מוכרת, יש כאלו שרוצים להכניס כמה שיותר תוכן ולהציג לאורחים שלהם כמה שיותר ממה שהולך להיות באירוע.

הממשק הייחודי שלנו

הממשק שלנו מאפשר לכם לשלוט בכמות התוכן ובסוג התוכן שמופיע על גבי ההזמנה לבריתה שלכם. לא משנה איזה סוג של הזמנות אתם רוצים, אתם היחידים שישלטו בתוצר הסופי שלכם. דרך הממשק תוכלו

 • להוסיף תיבות טקסט,
 • למחוק תיבות טקסט קיימות
 • להוסיף אייקונים או תמונות שלכם
 • ולהכניס כמה תוכן שתרצו.

הזמנות אלו הן הזמנות שכן צריכות להיות אינפורמטיביות ולמסור מידע מדויק אך כן יש בהן מקום להכניס קצת תוכן מיוחד ואפילו מצחיק!

 • שליטה במועד שליחת ההזמנה:

אחד הדברים שהכי מלחיצים הורים שמתכוננים ומזמינים הזמנות לבריתה היא שההזמנות לא יגיעו בזמן. לצערנו, לפעמים הדברים האלו קורים. אנחנו בני אדם ולפעמים יש עכבות לא צפויות, בעיות שצצות בזמן המשלוח או אצל האמן או האמנית שמהם הזמנתם את ההזמנות וההזמנות יכולות להתעכב ואולי אפילו לא להגיע עד האירוע עצמו. כשאתם מעצבים את ההזמנות בעצמכם באמצעות הממשק שלנו אתם חוסכים לעצמכם את הדאגה הזו. ברגע שאתם מסיימים את תהליך העיצוב אתם יכולים לשלוח את העיצוב הגמור לעצמכם באמצעות המייל או הוואטספ או לחלופין, תוכלו להדפיס דוגמא אחת ולהעביר אותה לכל בית דפוס שירצו על מנת שידפיסו עבורכם הזמנות נוספות לבריתה.

עיצוב הזמנות לבריתה בקלות

 • שליטה בפרטים הכי קטנים שיש:

לפעמים, כשאנחנו מזמינים דברים, יש פרטים קטנים שאינם מושלמים בעינינו שיכולים לבאס לנו את ההזמנה כולה. זה יכול להיות החל מ

 • הגוון של ההזמנה שלא באמת רציתם
 • איזשהו ציור צד קטן שלא שמתם לב אליו
 • או אפילו לפונטים של הכתב

ברגע שאתם מעצבים לעצמכם את ההזמנות אתם יכולים לוודא שכל הפרטים הכי קטנים מוצאים חן בעיניכם ושאתם שלמים עם ההזמנות שעיצבתם. אתם אלו ששולטים בכל הפרטים, גם בפרטים הכי קטנים שיכולים להיתפס כחסרי חשיבות או שוליים.

אנחנו מקווים שהמאמר הקצר שלנו הצליח להסביר לכם את הכוח שיש לכם בידיים כשאתם מעצבים הזמנות לבריתה דרך האתר שלנו, אתם בעלי השליטה המלאה על ההזמנות ויכולים לוודא שאתם מכינים לעצמכם את ההזמנות הכי מושקעות והכי יפות שיש לכבוד אחד האירועים הכי משמחים בחיי כל משפחה.

אודות | צור קשר